19 Mayıs Böcek İlaçlama

Haşereler ve böcekler insanlığın varlığından beri bizlerle yaşamakta olan canlılardır. Biz insanların sağlığına tehdit oluşturabilecek haşereler insanın yaşam kalitesini doğrudan etkilemektedir. Yaz aylarının da gelmesiyle birlikte artan haşere problemleri sorunlara yol açabiliyor. Artan haşere problemlerinin birçok geçici çözüm yolu olsa da en bilindik ve en çok tercih edilen kesin yöntem ilaçlamadır. Dolayısıyla ilaçlama işlemi de bir oldukça önemlidir. Çünkü hayat kalitenizi arttırmak için kurtulmak istediğiniz haşerelerin çözümü profesyonel ekiplerce olmalıdır. Pro İlaçlama Samsun ekibimiz sizlere Samsun çevresinde en iyi hizmeti sunmak için hazır. 19 Mayıs böcek ilaçlama için sizlere sunacağımız hizmet kalitesi tartışmasızdır.

Evinizde haşereler için bu kadar fazla çekici olan nedir?

Havalar ısınmaya devam ederken, evlerimizin ve iş yerlerimizin etrafındaki haşerelerde bir akın görmeyi bekleyebiliriz. Bu zararlılar neden evlerimize bu kadar çekici geliyor?

Yiyecekler!

Gece yaşayan kemirgenler, bir atıştırmadan sonra temizlenmeyen kırıntılarla aylarca yaşayabilir. Evcil hayvan yemi kaseleri, kemirgenler ve yavruları için bir smorgasbord yiyecek sundukları için bir kumarhanede gece geç saatlerde açık büfe olabilir. Yemekten sonra lavaboya bırakılan veya birkaç gün içinde birikmesine izin verilen yemek artıkları ve tabaklar, hamamböcekleri ve kemirgenler için “şimdiye kadarki en iyi günü” sunar.

Bol miktarda su

Evcil hayvan su kapları, durgun su ve tabii ki banyonuzdaki sızdıran musluktan sürekli damlayan su parklarından ev haşerelerine benzer. Evinize giren nemli ahşabı çiğneyebiliyorlarsa, termitlerin evinize girme olasılığı daha yüksektir. Çoğu böceğin aylarca yaşayabilmesi için sadece az miktarda suya ihtiyacı vardır. Kuru odun termitleri harici bir su kaynağına ihtiyaç duymazlar, sindirim sistemlerini yedikleri ağaçtan suyu çıkarmak için uyarlamışlardır, bu da talaş gibi görünen ancak fıçı şeklinde topaklar olan ve namlu şeklindeki topaklar olan “çırpık” olarak birikmiştir. kuru odun termit aktivitesi. 

Neden 19 Mayıs Böcek İlaçlama İçin Bizi Tercih Etmelisiniz?

Pro İlaçlama Samsun ekibimiz olarak uzun zamandır edindiğimiz tecrübelerimiz ve profesyonel ekiplerimizin bilgisi sayesinde sizlere kaliteli bir hizmet sunmaktayız. Sunduğumuz hizmetlerin makul fiyatlar çerçevesinde olması ile birlikte alanında oldukça profesyonel işlerden ibarettir. Bununla beraber bizi tercih etmeniz için başlıca nedenler bulunmaktadır. Bu nedenler sırasıyla şu şekildedir:

-> Alanında profesyonel ve uzun süreli tecrübeye sahip deneyimli çalışanlarımız sayesinde kalıcı bir çözüme varabiliriz.

-> Hamam böceği gibi zorlu haşereleri ilaçlama dahil olmak üzere birçok alanda hizmet vermekteyiz.

-> Sahte firmaların aksine sağlık bakanlığı tarafından onay almış güvenilir ve tecrübeli bir firmayız.

-> Uzun yıllar boyu elde ettiğimiz tecrübelerimiz sayesinde müşteri güvenini ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmamızın karşılığı olarak güven kazanmış bir firmayız.Bir cevap yazın


Gelen Sorular


WhatsApp WhatsApp
Hemen Ara