Bit İlaçlama

Bütün canlılar üzerinde etkisi olan bit genellikle başta hayvanlar ve insanlar olmak üzere daha ağırlıklı olarak gözükür. Vücutta olduğu taktirde çok şiddetli bir şekilde rahatsızlık vererek başta insanların olmak üzere günlük hayatı zorlaştırır. Çoğunlukla saç diplerinde yaşamaktadır. Zamanla saç diplerinde üredikleri bile görülmektedir. Bu durum oldukça riskli ve sağlık problemi teşkil etmektedir. Düzenli bir şekilde saç yıkamanıza veya bakım yapmanıza rağmen yine de bit taşıma riskine sahipsiniz. Kesin ve kalıcı çözüm olarak bit ilaçlama tercih edilmesi gerekir. İlaçlama sayesinde kesin bir şekilde bit sorunundan kurtulabilirsiniz.

Bit Nedir? Nasıl Ortaya Çıkar?

Çoğunlukla saç içinde bulunan bit, asalak bir hayvan türüdür. Hayvan ve insan olmak üzere birçok canlının üstünde yaşamlarını sürdürmektedir. Bunun yanında uzun süreçte vücutta üreyebilme şansı bile vardır. Bitler bir zaman sonra yumurtalarını oluştururlar. Yumurtaların adına sirke denilir. Sirke, oldukça yapışkan bir özelliğe sahip olduğundan dolayı saç derisinde bulunduğu taktirde insana kaşıntı ver rahatsızlık hissi verir. Çoğunlukla 1 hafta boyunca yaşamaktadırlar. Lakin bu süre biraz artış gösterebilir. Çok yaşamamalarına rağmen hızlı bir şekilde üremektedirler. Kısa yaşamaları ve hızlı üremeleri oldukça kötü bir özelliktir. Baş, kıl ve elbise olmak üzere üç tür bit türü vardır. Normal bir şekilde yıkamak etki etmemektedir. İlaçlı bir şekilde yıkanıldığı taktirde kalıcı olarak çözüm sunmaktadır Bildiğiniz bir ilaçlama firmasından bir ilaçlama fiyatını öğrenerek artık bu problemden kurtulabilirsiniz.

Bitlenmenin belirtileri Nelerdir? Nasıl Anlaşılır?

Çok küçük boyuta sahip olduklarından dolayı neredeyse gözle görülemez canlılardır. Kan emen ve rahatsızlık veren canlılar olduğundan dolayı saçın diplerinde bulunur. Bitlenmenin zor fark edildiğinden dolayı belirli başlı belirtileri vardır. O belirtiler şunlardır:

-> Bitlenme tehlikesi yaşayan kişiler genellikle çok ciddi kaşınma hissetmektedir. Kaşınma en büyük ve belirgin belirtidir.

-> Neredeyse gözle görülemeyecek kadar küçük olduğundan dolayı büyüteç veya yakın bir mercek yardımıyla fark edilebilir.

-> Bazen fark edilmediğinden dolayı tek tek tel şeklinde incelemeniz gerekebilir. Bitin yanı sıra beyaz renge sahip olan bit yumurtasını (sirkeyi de) görebilirsiniz.

Yukarıda ki belirlilere sahipseniz çok vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde doktora veya ilaçlama firmalarına başvurmalısınız. Düzenli şekilde saçınızı bit ilaçlama ile yıkadığınız taktirde kısa sürede probleminiz kalmayacaktır.

Bit İlaçlama İçin Neden Bizi Tercih Etmelisiniz.?

Pro İlaçlama Samsun olarak bit ilaçlama dahil olmak üzere birçok alanda hizmet vermekteyiz. Kaşıntı ve büyük rahatsızlık veren bit sorununuzdan sizi kurtarabiliriz. Çok ciddi sağlık problemlerine neden olacağından dolayı belirtileri hissettiğiniz taktirde direkt olarak yetkili servislerimize başvurabilirsiniz. Peki neden bizi tercih etmelisiniz?

-> En güvenilir ilaçlama firmalarından biri olarak her geçen gün hizmet alanımızı genişletmekteyiz.

-> Sağlık bakanlığı onaylı ilaçlama teknikleri ve ekipmanlarımız sayesinde sağlınız bizim elimizde güvende bulunmaktadır.

-> Uzun yıllardır hizmet vermemizden dolayı bir prestije ve tecrübeye sahip durumdayız.

-> Uygun fiyatlarımız ile herkesin bütçesine uygun bir şekilde hizmet vermekteyiz.

 

İletişim Numaralarımız

Cep ve Whatsapp: 0534 399 06 52

İlaçlama İletişim Hattı

sertifikalarımız

WhatsApp WhatsApp
Hemen Ara