Böcek İlaçlama

Böcekler günlük hayatı etkileyen özellikle yaz aylarında insanların belirli başlı problemlerinden biridir. Bu problemle başa çıkmak için en önemli ve kolay çözüm ilaçlamadır. Böcekler böyle büyük sorunken insanlar evlerinde veya iş yerlerinde vakit geçirmekte zorluk çekiyor. Bu durumda ilaçlanma ve benzeri çözümler ile böcek sorununu ortadan kaldırmaya çalışıyor. Böcek ilaçlama için arayabilecekleri en iyi çözüm genellikle ilaçlama firmalarıdır.

Böcek İlaçlama Nedir? 

Birçok kişinin temel problemi olan böcek, çeşitli firmalar tarafından ilaçlanarak öldürülmektedir. Gerekli ekipmanlar ile kısa sürede siz de böcek sorununuzdan ilaçlama ile kurtulabilirsiniz. Şirketimiz Samsun’un birçok firmasına aktif bir şekilde hizmet vermektedir. Profesyonel ekibi ile sizi böcek sorunlarınızdan kolay bir şekilde kurtarabilir. Kısa zamanda profesyonel iş ile böcek sorununuzdan kurtulmak istiyorsanız hemen yetkili kişilerimiz ile konuşarak antlaşma yapabilirsiniz. Böylece daha sağlıklı bir yerde yaşamaya başlayabilirsiniz.

Böcek İlaçlama Nasıl Yapılır?

Aslında ilaçlama basit ve aşamalı bir işlemdir. Kısa süre içinde gerekli ekipmanlar ile böcekli alan temizlenebilir ve daha sağlıklı bir hale getirebilir. İşlemlerden bahsetmek gerekirse ise sırasıyla şu şekildedir.

1.) İlaçlama işlemine başlamadan önce kullanılacak alan her hali ile hazır duruma getirilir.

2.) Yapılacak alanda genellikle kullanılan veya kullanabilecek olan eşyalar alandan uzaklaştırılır veya hava almayacak bir şekilde kapatılır.

3.) Alanın hazırlanmasından sonra temizlik malzemeleri alanın içine getirilir ve hazır bir şekilde bırakılır.

4.) İlaçlama işlemini yapacak profesyonel kişilerin maske, tulum ve eldiven gibi ekipmanları hazır bir şekilde alan içinde bekler.

5.) Bütün ihtiyaçlar ve ekipmanlar alındığından dolayı ilaçlama işlemi personeller tarafından yapılır.

6.) İlaçlama işlemleri tamamlandıktan sonra personeller dahil herkes en az 2 saat boyunca içeri girmemesi gerekir. Pencereler açık bir şekilde havalandırılma yapılarak odadaki ilacın boşalması beklenir.

Tüm işlemler tamamlandıktan sonra artık herhangi bir böcek sorununuz kalmayacaktır. Firmamız böcek ilaçlama işlemini alanında profesyonel çalışanları ve ekipmanları ile yaptığından dolayı Samsun da bir numaralı konumdadır.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Türkiye de temizlik firması yabancı ve yerli olmak üzere neredeyse binlerce vardır. Bu temizlik firmalarından bazılarının ismi çok bilindik bazılarının ise neredeyse hiç duyulmamıştır. Pro İlaçlama Samsun olarak uzun zamandır var olan vizyonumuzu koruyoruz. Müşterilerimizin mutlu olması için elimizden gelen fiyat tablosu ile karşılarına çıkarak, onlar için böcek ilaçlama yapıyoruz. Böylece problemlerinden birinin çözümünü sunuyoruz. Peki Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

-> Uzun zamandır çalıştığımız müşterilerimizin hizmetlerimizden oldukça memnun kalmaları.

-> Sağlık bakanlığından onaylı ekipmanlarımız ile profesyonel hizmet sunmaktayız.

-> 7/24 hizmet sunarak müşterilerimizin problemleri karşısında sorun üretmeye çalışıyoruz.

-> Böcek ilaçlama dahil birçok alanda hizmet veriyoruz.

-> Cep yakan fiyatlar yerine en uygun fiyatlar ile ilaçlama sunuyoruz.

İlaçlama İletişim Hattı

sertifikalarımız

WhatsApp WhatsApp
Hemen Ara