Hakkımızda

Böcek ve Haşere Kontrol İlaçlama Alanında Uzman Lider Firma !

Samsun ve Ordu’da uzman kadrosuyla lider ilaçlama firması en iyi ilaçlama firmasını seçerken dikkat etmeniz gerekenler ; telefon numaralarına ve adreslerine dikkat ve önem göstermeniz, sonrasında telefonu açan kişiye sizin sorularınıza karşı verdiği cevaplar ve ardından kişinin size sorduğu sorular ile sorunun başlama sebebini süreci öğrenmek için sordukları sorular. Daha sonrasında EN ÖNEMLİ olan sağlık konusunda ilaçlama yaptırmaya karar verdikten sonra ki süreçte size ilaçlama yapılmadan önce yapılması gerekenler konusunda nasıl bilgilendirdiği. Yapılacak olan uygulamanın nasıl yapılacağı uygulama şekli ve kullanılacak ilacın markası. Siz sormadan her şeyi açıkça belirten sorunun sebebini sorduğu sorular ile çözümlemeye çalışan ve size detaylı açıklama yapan firmalarla anlaşın ve sağlıklı şekilde ilaçlama hizmetini alın.

İlaçlama sektöründe 20 yıllık deneyimi ve 2 şubesiyle hizmet sunan Pro İlaçlama firmamız, uzman kadrosu ve profesyonel çalışanları ile ülkemizde görebileceğiniz tüm haşere türlerini, bu haşerelerin zararlarını kontrol altına almakta, güven ve huzur dolu bir ortamı sizlere sunmaktadır. Deneyim ve birikimleri sayesinde, ilaçlama sektöründe her zaman lider konumda olan firmamız, her şeyden önce insan sağlığını gözeten ve koruyan, müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutan bir firmadır.

Vizyonumuz

Sektörde, Türkiye’nin bir numaralı böcek ve haşere ilaçlama şirketi olmak, Hizmet ve ürün kalitesiyle tüketicinin birinci tercihi olarak sürekliliği sağlamak, Faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde ve üstlendiğimiz projelerde, uluslararası kalite standartlarında ürün ve hizmetlerimiz ile müşteri odaklılığını daima ön planda tutarak; saygın, güvenilir ve tercih edilen marka olma özelliğini artırarak sürdürmek.

Misyonumuz

Böcek ve haşere ilaçlama alanında insan sağlığını gözardı etmeksizin,müşteri memnuyetini ön planda tutarak,garantili ilaçlama ve uygun fiyatlandırma sunarak alanımızda hizmetler sağlamak.Değerlerimizden taviz vermeden ve yer aldığımız her alanda farklılık yaratarak hizmet verdiğimiz heryerde a kalite ilaçlamanın farkını ortaya koymaktır.

Hizmet Anlayışı

Bilindiği üzere böcek ilaçlama uygulamalarının ham maddesi ilaçtır. Bu nedenle de hazırlanacak olan ilacın kalitesi, dozajı, miktarı ve tarihi sık sık kontrol edilmelidir. Bu konuda firmamız, kaliteden asla ödün vermeden sizlerin yanındadır. Çağı yakalamış teknik ve yöntemlerle en kaliteli ilaçları harmanlayan Pro İlaçlama firmamız, böcek ilaçlama uygulamaları sonucunda garantili sonuç sunmaktadır.

Bizlere ulaştığınız andan itibaren alanında deneyimli ve ilaçlama konusunda eğitimli, ilgili müşteri temsilcilerimiz, şikayetçi olduğunuz haşerenin türüne, ilaçlatmak istediğiniz mekanın özelliklerine göre sizlere en uygun yöntemi, ilaçlama öncesinde yapmanız ve yapmamanız gerekenleri en ayrıntılı ve anlaşılır şekilde söyleyecektir. Ayrıca çağrı merkezlerimizden 24 saat süreyle hizmet alabilir, dilediğiniz günde bize ulaşabilir, merak ettiklerinizi bizlere her zaman danışabilirsiniz.

İlaçlama randevusunu hiçbir şekilde aksatmayan, tecrübeli, güvenilir ve güler yüzlü ilaçlama personellerimiz ilaçlama yapacağınız mekanı en profesyonel şekilde ilaçlayacaktır. Aynı şekilde ilaçlama personellerimiz ilaçlama sonrasında yapmanız gerekenleri de sizlere söyleyecektir.

En Fazla Şikayet Edilen Haşere Türleri
Pire İlaçlama 95%
Böcek İlaçlama 90%
Hamam Böceği İlaçlama 93%
Fare İlaçlama 89%
Akrep İlaçlama 89%
Sivri Sinek İlaçlama 90%

Bizimle İletişim Kurabilirsiniz

WhatsApp WhatsApp
Hemen Ara