hasere ilaclama

Haşere İlaçlama

Başta evde ve iş yerleri olmak üzere birçok yerin temel problemi haline gelen haşereler, inanılmaz derecede rahatsız edicidir. Türüne göre değişiklik gösterdiğinden dolayı rahatsızlık seviyesi veya sağlık konusunda teşkil ettiği durumlar sıklıkla değişmektedir. Her türlü ortama adapte olarak yaşamayı becerebilen haşerelerden kurtulmak neredeyse imkansız hale gelmiştir. Belirli başlı evde yapılabilecek yöntemler ile sadece biraz azaldıktan sonra kısa süre içinde tekrar artış yaşandığı gözlenmektedir. Bundan dolayı kesin çözüm almak isteyenler ilaçlamaya başvurmaktadır. Yetkili bir firma ile anlaştıktan sonra problem olan alan üzerinden haşere ilaçlama işlemi yapılır. Böylece kesin bir çözüm ortaya çıkar. 

Haşereler Nereden Gelir? 

Genellikle haşereler nemin ve ıslaklığın olduğu alanda ürerler veya barınırlar. Fakat türünden türüne değişiklik gösterdiği için tüm türler için aynı standartlar geçerli değildir.  Çoğu zaman üremeden önce başka bir yerden aracılık vasıtasıyla istila alanına geçer. Marketten alışveriş yaptığınız poşetlerin içinde bile gelebilir. Bunun dışında ise başta dolapların arkası, dolapların içinde bulunan karanlık ve nemli bölgeler, kiler gibi yerlerde üreme ve bulunma ihtimali oldukça fazladır. Bu bölgeleri sık sık havalandırın ve karanlıktan uzak tutmaya çalışın. Yerde kırıntı ve veya haşerelerin besleneceği her türden besin bulundurmamaya özen gösterin. Bu tarz besinlerin etrafında toplanacaklarından o bölge dahil olmak üzere evinizin birçok bölgesini işgal edebilirler.

Haşerelerden Nasıl Kurtulunur? 

Birçok ev ve iş yerinin belası olan haşerelerden kurtulmak bazen kolay, bazen ise zordur. Yaklaşık olarak 800 bin farklı tür olduğundan dolayı hangisi için hangi yöntem uygulanacağını oldukça tahmin etmek zordur. Sadece profesyonel kişiler tarafından kolay bir tespit sonucunda sorun köken çözülebilir. Onun dışında evde veya günlük hayatta kullanmak için uygulanan belirli başlı yöntemler vardır. Çoğu türde işe yaramasına rağmen bazılarında yaramamaktadır. Hatta bazılarında uygulanan yöntemler sonucunda haşere sayısında artış görülmektedir. 

1.) İlk olarak haşereler için tasarlanan özer tür tuzaklar vardır. İhtiyacınız kadar bu tuzaklardan alıp yerleştirdiğiniz taktirde kısa bir zaman içinde azalma gözleyeceksinizdir. Fakat kalıcı bir çözüm değildir. Çoğu haşere türü üremeyi sevdiğinden dolayı tekrardan başınıza problem açacaktır.

2.) İkinci olarak ise haşerelerin çoğu karanlık ve nemli ortamlardan hoşlandığından dolayı bulunan ortamı sık sık kontrol edin. Kendinize göre uygun tedbirler aldıktan sonra bir daha böyle bir sorun yaşamayacaksınızdır.

3.) Son olarak ise kalıcı bir çözüm sunan ve birçok kişi tarafından tercih edilen bir diğer yöntem haşere ilaçlama hizmeti satın almaktır. Aldığınız taktirde kalıcı bir çözüme ulaşırsınız.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Samsun da hizmet veren Pro İlaçlama olarak alanımızda oldukça profesyoneliz. Profesyonel olmamızın yanı sıra belirli başlı nedenler doğrultusunda bizimle çalışabilirsiniz. Bu nedenlerin bazıları şu şekildedir:

-> Uzun zamandır haşere ilaçlama yapmaktayız.

-> İşlem öncesi ve sonrası her daim mutlu müşteriler bulundurmaktayız.

-> Bütün işlemlerimiz Sağlık bakanlığının onaylı bir şekilde yapılmaktadır.

-> Samsun da ilaçlama şirketi olarak bol referansa sahip bir durumdayız.

-> Uygun fiyata kaliteli hizmet vermekteyiz.

İletişim Numaralarımız

Cep ve Whatsapp: 0534 399 06 52

İlaçlama İletişim Hattı

sertifikalarımız

WhatsApp WhatsApp
Hemen Ara