Kokusuz ilaçlama

Günlük hayatta haşereler ortak bir problem haline gelmiştir. Başta evler ve işyerleri olmak üzere birçok yerlerde yaşayabilen haşereler, yaklaşık olarak dünya üzerinde 1 milyon farklı türe sahiptir.  Hepsi aynı ortamlarda ve yerlerde yaşamamakla beraber farklı özelliklere sahiptir. Özellikleri doğrultusunda birçok alanda insanların hayatını rahatsız edebilir ve zora sokabilir. Bunun yanında geleneksel yöntemler ile basit bir şekilde yok edilirken zaman zaman yok edilememektedir. Böyle durumlarda yetkili firmalardan ilaçlama hizmeti satın alınmaktadır. İlaçlama yöntemleri çoğu zaman kendisine özel beğenilmeyen bir kokuya sahiptir. Fakat bazı zamanlarda kokusuz ilaçlama kullanılabilmektedir. Neredeyse kokulu ilaçlar ile çok benzer. Aralarında sadece belirgin 2-3 fark bulunmaktadır.

Kokusuz İlaçlama Nedir?

Basit bir şekilde haşereler için kullanılan kokusuz ilaçlardır. Bu ilaçlar her zaman her tür için direkt olarak kullanılmaz. Haşere türü ile ilgili gerekli araştırmalar yapıldıktan sonra kullanılmaya karar verilir. Karar verildikten sonra ile ortak bir kaşım oluşturulur. Böylece ilaçlama işlemi yapılabilir. Kokusuz ilaçlama yapıldığı zaman bulunan alanda pencerelerin ve havalandırmaların açılması gerekmektedir. Odaya ekipmansız bir şekilde girildiği taktirde ise herhangi bir temas ciddi hastalıklara neden olabilir. Bunun yanında gıda maddeleri ile asla temas etmemesi gerekmektedir. Kokusuz bir özelliğe sahip olsa da zehirli bir ilaç olduğundan dolayı temas durumunda zehirlenmelere sebep olabilir. Zehirlenmelerin sonucunda ise ölümler ortaya çıkabilir.

Kokusuz İlaçlama Sağlık Açısından Risk Taşır Mı?

Diğer ilaçlama yöntemleri gibi kokusuz ilaçlamada tehlikelidir. Fakat ilaç yapılırken su ile karıştırıldığından dolayı diğerlerine göre daha az tehlike taşımaktadır. Bunun yanında temas edilmesi durumunda sağlık açısından ciddi problemlere sebep olabilir.

İlaçlama İçin Öncesinde veya Sonrasında Hazırlık Gerekli Midir?

İlaçlama yöntemleri türlerine göre değişiklik göstermektedir. Bazı ilaçlama yöntemleri öncesinde hazırlığa ihtiyaç duyarken bazılarında önce bir hazırlık gerekmez. Sonrasında ise temizlik gerektiren ve gerektirmeyen işlemler de bulunmaktadır. Örnek olarak jel ilaçlama yöntemi sonrasında bir temizliğe ihtiyaç duymamaktadır. Bu tür durumların hepsi için sizi profesyonel ekiplerimiz en ince ayrıntısına kadar bilgilendirecektir. Gerekli uygulamaları yerine getirmeniz konusunda yardımcı olacaklardır.

Neden Haşere İlaçlama İçin Bizi Tercih Etmelisiniz?

Pro İlaçlama Samsun olarak uzun bir zamandır aktif bir şekilde müşterilerimize hizmet sunmaktayız. Sunduğumuz hizmet makul fiyatlar olması ile beraber oldukça profesyonel işlerden ibarettir. Bunun dışında bizi tercih etmeniz için bazı nedenler daha vardır. O nedenler sırasıyla şu şekildedir:

-> Hamam böceği ilaçlama dahil olmak üzere birçok alanda hizmet vermekteyiz.

-> Profesyonel çalışanlarımız sayesinde kalıcı bir çözüme varabiliriz.

-> Sahte firmaların aksine sağlık bakanlığı tarafından onay almış bir firmayız.

-> Uzun yıllar boyu elde ettiğimiz tecrübelerimiz sayesinde müşteri güvenini ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmamızın karşılığı olarak güven kazanmış bir firmayız.Bir cevap yazın


Gelen Sorular


WhatsApp WhatsApp
Hemen Ara