Sıkça Sorulan Sorular

İlaçlama sonrası neler yapmam gerekir?

İlaçlama sonrasında kesinlikle detaylı bir temizliğe gerek yoktur. Hatta 2 – 3 (iki – üç) gün kadar temizlik yapmamanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü haşereler evinize giriş – çıkış yolları keşfetmiş olabilirler. Beslenmek veya dinlenmek maksatı ile evinize ilaçlamadan sonra girdiklerinde, ilacın kalıntısıyla etkisiz hale gelmesi sağlanır. Sadece özel durumlar olan; haşere bağışıklığı ve özel kimyasal uygulanması durumunda sizlere verilecek talimat listesinde basit temizlik yöntemleri yeterli olacaktır.

İlaçlama sonrası koku kalır mı? İz bırakır mı?

İlaçlarımız kesinlikle kokulu değildir. İnsan sağlığına hiç bir zararı olmayan maddelerden oluşmuş olup leke tarzı iz bırakmayan ürünlerdir.

İlaçlamadan önce neler yapmam gerekir?

İlaçlama öncesinde yalnızca mutfakta açıkta gıda maddesi bırakmamanız yeterlidir. Başka bir hazırlık yapmanız gerekmez.

Kullanılan kimyasal maddeler insan sağlığı ve evcil hayvanların sağlığı için tehdit oluşturur mu?

Kesinlikle hayır , Güçlü Grup İlaçlama Hizmetleri Olarak İlaçlamada Kullandığımız Ürünlerimiz hem Dünya Sağlık Teşkilatı (WHO), hem de T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış kimyasallardır.İnsan ve çevre Sağlığı” ile “Etkin Uygulama ve Koruma” prensipleri dahilinde yapılan uygulamalarda, en az miktarda kimyasal ve en az temas alanı ilkeleri uygulanarak, kimyasallar ile temas riski en aza indirgenmiştir.

Hangi İlaçlama Hizmetini Öneriyorsunuz?

Her mevsimin her bölgenin ilaçlamaları farklı olabilir.  İlaçlama yaptırdığınız yerin haşere popülasyonunu konumunu göz önünde bulundurarak en doğru uygulamayı uzman kadromuz size özel tespitlerle belirleyecektir.

Bir cevap yazın


Gelen Sorular


WhatsApp WhatsApp
Hemen Ara