Sıvı İlaçlama

Evinizde, işyerinizde veya vakit geçirdiğiniz herhangi bir alanda yaşayabileceğiniz en rahatsız edici problemlerden biri haşere sorunudur. Böcekler genel olarak yaz mevsimi artmasıyla beraber sizin bilemeyeceğiniz bir anda hızlıca üreyerek bulunduğunuz bölgeyi çevrelemeye başlayabilirler. Bu tür sorunlarla zaman zaman karşılaşmış olabilirsiniz. Haşere probleminin çözümleri ise çeşitlilik göstermektedir. Öncelikle yaşadığınız problemi tespit etmeniz gerekmektedir. Probleme uygun olarak çözüm yolları aramaya başvurmalısınız. İlaçlama yöntemlerinden kokulu ilaçlama, sıvı ilaçlama ve jel ilaçlama en bilindik çözümler arasında gelmektedir. Tüm bu ilaçlama çeşitlerini profesyonel ekiplerimiz ile beraber en üst kalite ürünlerimizle sizlerin hizmetine sunmaktayız. 

Sıvı İlaçlama Nedir?

Sıvı İlaçlama kokulu ve kokusuz ilaçlama olarak ikiye ayrılmaktadır. Bununla birlikte bu iki ilaçlama yönteminin birbirinden farklı özelliklere sahip olduğunu bilmeniz gerekmektedir. 

Kokulu sıvı ilaçlama özellikle ölmesi çok daha zor olan hamam böceği, akrep, pire, tahta kurusu ve benzeri gibi haşerelerin ortadan kaldırılması için çok etkili ve kesin bir çözümdür. Bu ilaçlama türü kesinlikle alanında uzman, profesyonel ekiplerce yapılmalı ve uygun ortam sağlanarak yapılmalıdır. Kesinlikle acemi bireyler tarafından bilinçsizce uygulanmamalıdır. Çünkü kokusu sebebiyle etraftaki diğer canlıların yaşamlarını riske atabilme potansiyelleri bulunmaktadır.

Kokulu sıvı ilaçlama süreci boyunca profesyonel ekip hariç mekanda kimsenin bulunmaması gerekmektedir. İlaçlama yapılan alanı en az iki saat terk etmelisiniz. Ardından ise 1-2 saat kadar havalandırmalısınız. Mekanda bulunan yiyecek içecek ve diğer tüm canlıları da çıkartmalısınız. İlaçlama işleminin bitmesinin ardından mekandaki eşyaları temizlemelisiniz. Çamaşır suyu kullanmamaya özen göstermelisiniz. 

Kokusuz sıvı ilaçlama ise kokulu olana göre anlık bir etki gücüne sahip değildir. Mekandaki haşerelerin kokusuz sıvı ilaç ile temas ettikleri anda sinir sistemleri çöker ve yok olmaları sağlanır. Kokusuz ilaçlamanın etkisi genel olarak ortalama 3-6 ay aralığındadır. Ancak yapılan alanın durumuna göre bu süre değişiklik göstermektedir. 2 yıla kadar çıkabilen bir süre aralığına sahiptir. Bu ilaçlama türü genel olarak önlem amaçlı ilaçlama için daha mantıklı bir tercih olacaktır. Kokusuz ilaçlama çok ciddi olmayan durumlarda kullanılır.

Neden Haşere İlaçlama İçin Bizi Tercih Etmelisiniz?

Pro İlaçlama Samsun olarak uzun bir zamandır aktif bir şekilde müşterilerimize hizmet sunmaktayız. Sunduğumuz hizmet makul fiyatlar olması ile beraber oldukça profesyonel işlerden ibarettir. Bunun dışında bizi tercih etmeniz için bazı nedenler daha vardır. O nedenler sırasıyla şu şekildedir:

-> Hamam böceği ilaçlama dahil olmak üzere birçok alanda hizmet vermekteyiz.

-> Profesyonel çalışanlarımız sayesinde kalıcı bir çözüme varabiliriz.

-> Sahte firmaların aksine sağlık bakanlığı tarafından onay almış bir firmayız.

-> Uzun yıllar boyu elde ettiğimiz tecrübelerimiz sayesinde müşteri güvenini ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmamızın karşılığı olarak güven kazanmış bir firmayız.Bir cevap yazın


Gelen Sorular


WhatsApp WhatsApp
Hemen Ara