Tekkeköy Haşere İlaçlama

Böcekler, insan yaşamını destekleyen tüm karasal ortamlara hakim oldukları için genellikle gıda, lif ve diğer doğal kaynaklar için en önemli rakiplerimizdir. Ekin bitkilerinin yapraklarını çiğneyerek, bitki sularını emerek, köklerde, gövdelerde veya yapraklarda delik açarak ve bitki patojenlerini yayarak tarımsal gıda üretimi üzerinde doğrudan bir etkiye sahiptirler. Doğal liflerle beslenirler, ahşap yapı malzemelerini yok ederler, depolanmış tahılları mahvederler ve çürüme sürecini hızlandırırlar. Ayrıca rahatsızlığa neden olarak, ısırık ve sokmalara neden olarak ve hastalık bulaştırarak insanların ve evcil hayvanların sağlığı üzerinde derin bir etkiye sahiptirler. Pro İlaçlama Samsun şirketimiz olarak Samsun çevresinde kapsamlı, üst kalite bir hizmet sunmaktayız. Tekkeköy, Samsun Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı, Samsun-Ordu karayolunun 13. km’sinden 1 km güneyinde yer alan Samsun şehrinin en doğusundaki merkez ilçesidir. Samsun haşere ilaçlama olarak sizlere profesyonel ekiplerimiz ile kaliteli hizmet sunmaktayız.

Haşereler Zararlı Mıdır?

Böceklerin zararlı etkileri, böceğin türüne ve bulunduğu yere göre değişir. Bununla birlikte, böceklerin zararlı etkilerinin birkaç genel kategorisi yaygındır ve çeşitli böceklerde görülür. Bu etkiler, böceklerin insanlara, hayvanlara ve bitkilere yaptıklarını içerir. Böcek ısırıklarının genellikle birkaç zararlı etkisi vardır. Bunlar tahriş ve hastalık olarak sınıflandırılabilir. Tahriş genellikle sivrisinekler, arılar ve bazı örümcekler gibi böceklerin ısırmasından kaynaklanan şişme ve ağrıdır. Bu ısırıklar tahrişlere yol açabilir ve bazı durumlarda ısırıkların yerleri kırmızılaşabilir ve şişebilir. Reçetesiz satılan ilaçlar bazen geçici rahatlama sağlamak için kullanılır.

Haşere İlaçlama Yöntemleri Nelerdir?

Genel olarak en bilindik yöntemler kokulu ilaçlama, kokusuz ilaçlama, sıvı ilaçlama ve jel ilaçlamadır. Bunların yanında marketlerde satılan böcek ilaçları da bulunmaktadır ancak uygulamanın yanlış olması gereği ve insan sağlığına zararları ile birlikte işe yararlığı da tartışılır bir konudur. Böcek ilaçları ya doğal (organik), insan yapımı (sentetik) formüller ya da istenmeyen böcekleri kontrol etmek veya öldürmek için kullanılan yapay formüllerden oluşmaktadır.

Neden Tekkeköy Böcek İlaçlama İçin Bizi Tercih Etmelisiniz?

Pro İlaçlama Samsun ekibimiz olarak uzun zamandır edindiğimiz tecrübelerimiz ve profesyonel ekiplerimizin bilgisi sayesinde sizlere kaliteli bir hizmet sunmaktayız. Sunduğumuz hizmetlerin makul fiyatlar çerçevesinde olması ile birlikte alanında oldukça profesyonel işlerden ibarettir. Bununla beraber bizi tercih etmeniz için başlıca nedenler bulunmaktadır. Bu nedenler sırasıyla şu şekildedir:

-> Alanında profesyonel ve uzun süreli tecrübeye sahip deneyimli çalışanlarımız sayesinde kalıcı bir çözüme varabiliriz.

-> Hamam böceği gibi zorlu haşereleri ilaçlama dahil olmak üzere birçok alanda hizmet vermekteyiz.

-> Sahte firmaların aksine sağlık bakanlığı tarafından onay almış güvenilir ve tecrübeli bir firmayız.

-> Uzun yıllar boyu elde ettiğimiz tecrübelerimiz sayesinde müşteri güvenini ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmamızın karşılığı olarak güven kazanmış bir firmayız.Bir cevap yazın


Gelen Sorular


WhatsApp WhatsApp
Hemen Ara