Yakakent Böcek İlaçlama

Hayat kalitemizi düşürebilecek birden fazla problem bulunmaktadır. Bu tür problemlerden olabildiğince hızlı ve güvenli bir şekilde kurtulmak kesinlikle önceliklerimiz arasında olmalıdır. Hayat kalitesini düşüren rahatsız edici problemlerin başlarında hiç kuşkusuz haşere sorunları gelmektedir. Haşereler, böcek, çıyan, güve, kırkayak, örümcek, karınca, kulağakaçan, kitap bitleri, tahta kurdu, tahtakurusu, termit, tesbih böceği insanlık var olduğu günden beri bizimle birlikte yaşayan canlılardır. Bu tür problemlerden olabildiğince hızlı ve kesin bir şekilde kurtulmak çok önemlidir. Yıllarca kalitesinden ödün vermeyerek her zaman kendini geliştirmeye adamış olan firmamız sizlere hizmet sunmaktan mutluluk duyar. Pro İlaçlama Samsun ekibimiz olarak Samsun ilinin en güvenilir ve en kaliteli firması olmayı amaçlamıştır. Yakakent, Samsun ilinin yaklaşık 9 bin nüfuslu bir ilçesidir. Yakakent ilçesi, doğusunda Samsun’un Alaçam ilçesiyle birlikte batısında da Sinop’un Dikmen ve Durağan ilçeleriyle komşudur. Yakakent böcek ilaçlama adına alanında profesyonel ekiplerimizce hizmet vermekteyiz. 

Haşere İlaçlama Nedir? Nasıl Yapılır?

Yaz ayının gelmesiyle çoğalan böcekler, evde bulunan bir bitki ve bunun gibi çeşitli sebeplerden dolayı karşılaşabilirsiniz. Ancak korkmanız veya endişe etmeniz gereken bir problem değildir. Ne zaman yaşayabileceğinizi bilemeyeceğiniz haşere sorunları için birçok çözüm yolu bulunmaktadır. İlaçlama türleri arasında bulunan en etkili yollar genel olarak kokulu ilaçlama, jel ilaçlama ve sıvı ilaçlama olarak bilinmektedir. 

Böcek ilaçlama türüne göre öncesinde hazırlık gerektirebilir. Örnek olarak pire ilaçlama öncesinde tüm evcil hayvanların mekandan çıkartılması gerekmektedir. Yatakların nevresimlerinin çıkartmalı ve sıcak suda yıkamalısınız. Elektrikli süpürgenizin içini ve parçalarını temizlemeli, torbası var ise çöpe atmalısınız. Ancak tabi ki türlerine göre farklılık gösterdikleri için hazırlık aşamaları da farklıdır.

Böcek ilaçlama işlemi kesinlikle alanında profesyonelce ekipler tarafından yapılmalıdır. Kullanılan malzemeler bizim firmamız gibi Sağlık Bakanlığı onaylı firmalarca olmalı ve buna çok dikkat edilmelidir. Çünkü ilaçlar eğer doğru bir şekilde kullanılmaz ise insan sağlığına zarar verebilir.

Haşere İlaçlama Sonrasında nasıl bir temizlik yapılmalı?

Yöntemine göre değişiklik gösterebilir. Örnek olarak jel ilaçlama sonrasında bir temizlik yapmanız gerekemez. Kokulu ilaçlama yöntemi sonrasında temizlik gerektiren ilaçlama yöntemlerinden biridir. Dolayısıyla ilaçlama yapılan bölgeyi temizlemelisiniz. Mutfak eşyalarının tümü yıkanmalıdır. Temizliği normal yollarla yapabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken en önemli şey çamaşır suyu kullanmamanız gerektiğidir.

Neden Yakakent Haşere İlaçlama İçin Bizi Tercih Etmelisiniz?

Pro İlaçlama Samsun ekibimiz olarak uzun zamandır edindiğimiz tecrübelerimiz ve profesyonel ekiplerimizin bilgisi sayesinde sizlere kaliteli bir hizmet sunmaktayız. Sunduğumuz hizmetlerin makul fiyatlar çerçevesinde olması ile birlikte alanında oldukça profesyonel işlerden ibarettir. Bununla beraber bizi tercih etmeniz için başlıca nedenler bulunmaktadır. Bu nedenler sırasıyla şu şekildedir:

-> Alanında profesyonel ve uzun süreli tecrübeye sahip deneyimli çalışanlarımız sayesinde kalıcı bir çözüme varabiliriz.

-> Hamam böceği gibi zorlu haşereleri ilaçlama dahil olmak üzere birçok alanda hizmet vermekteyiz.

-> Sahte firmaların aksine sağlık bakanlığı tarafından onay almış güvenilir ve tecrübeli bir firmayız.

-> Uzun yıllar boyu elde ettiğimiz tecrübelerimiz sayesinde müşteri güvenini ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmamızın karşılığı olarak güven kazanmış bir firmayız.Bir cevap yazın


Gelen Sorular


WhatsApp WhatsApp
Hemen Ara